سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

اخبار مرتبط

داخلی سازی ۱۰ میلیارد دلار قطعات وارداتی بین شرکت های قطعه ساز توزیع شد
رضا رحمانی در نشست هم اندیشی با مدیران خبرگزاری ها و سایت های خبری که در حاشیه نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید با حضور معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد برگزار شد، بیان کرد: این نمایشگاه پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص ساخت داخل برگزار شد و حضور معاونان رییس جمهور، وزرا، نمایندگان مجلس و مسئولان قوه قضاییه نشانگر اهمیت و جایگاه این نمایشگاه بوده است.
وزیر صمت: بازار سرمایه و صندوق‌های سرمایه‌گذاری را جایگزین بانکها می‌کنیم
وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) می‌گوید دوام تولید به سه عامل مواد اولیه، تولید و بازار وابسته است در این راستا ضرورت رساندن سرمایه در گردش به تولید مانند آب به درخت است.
برگزاری نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید، اقدامی بی سابقه است
مشاور عالی و دستیار ویژه وزیر صمت برگزاری نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید را اقدامی بی سابقه دانسته که تاکنون در هیچ حوزه ای اتفاق نیفتاده است.
تولیدکنندگان فرماندهان جنگ اقتصادی هستند
وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر یک روزه خود به خراسان رضوی با حضور در واحد های تولیدی در شهرستان های مختلف و نشست با صنعتگران، معدنکاران و اصناف به بررسی مسائل پیش روی تولید پرداخت.
آغاز انقلاب معدنی در کشور
همزمان با سفر هیات دولت به استان خراسان شمالی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم راه اندازی طرح بزرگ مجتمع آلومینیوم جاجرم، این طرح را نقطه آغازی برای تحقق انقلاب معدنی در سطح کشور قلمداد کرد
هر ماه چند طرح بزرگ آماده افتتاح خواهیم داشت
علیرغم همه محدودیت ها و فشارهای خارجی گام های بزرگی در بخش های مختلف صنعتی و تولیدی کشور برداشته شده و خوشبختانه شرایط برای افتتاح چندین طرح بزرگ صنعتی طی هر ماه در سطح کشور مهیاست
واردات کالای خارجی دارای مشابه داخلی خط قرمز وزارت صنعت، معدن وتجارت
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: واردات کالاهای خارجی دارای مشابه تولید داخلی خط قرمز وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و تاکنون ثبت سفارش‌ یک هزار و ۵۲۱ ردیف تعرفه که مشابه داخلی داشتند، متوقف شده است.
برگزاری هشتمین جلسه کمیته مشترک تجاری ایران و پاکستان
هشتمین جلسه کمیته مشترک تجاری ایران و پاکستان با حضور رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت به میزبانی عبدالرزاق داود مشاور نخست وزیر پاکستان در تجارت، صنعت و سرمایه‌گذاری خارجی در اسلام آباد برگزار شد.
سیگنال های مثبت از رونق تولید
جزییات گزارش های منتشر شده از سوی منابع آماری کشور، سیگنال های مثبت از رونق تولید را نشان می دهد.
صفحه ۱ از ۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰