سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

اخبار صندوق

همزمان با روز صنعت بیمه و توافق صحا با بیمه ایران محقق شد:  کاهش نرخ حق بیمه تسهیلات و ضمانت‌نامه‌های صحا
با توافق بیمه ایران و صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) با هدف کاهش هزینه‌های ارائه خدمات، نرخ حق بیمه برای متقاضیان تسهیلات و ضمانت‌نامه‌های صحا کاهش یافت.
فراخوان پذیرش طرح‌های حوزه صنعت الکترونیک در صندوق حمایت از صنایع الکترونیک
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) با هدف حمایت از شرکت‌های خصوصی، از طرح‌های حوزه الکترونیک را با اعطای تسهیلات مالی و صدور ضمانت‌نامه حمایت می‌کند.
با تصویب هیئت وزیران،  صحا به صندوق حمایت ازتحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته تبدیل شد
اساسنامه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در جلسه روز چهارشنبه سی‌ام آبان ماه به ریاست دکتر روحانی رئیس جمهوری، به تصویب رسید.
آمادگی صحا جهت ارائه تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه به شرکت کنندگان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی اتوکام اصفهان
صندق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از آمادگی صحا جهت ارائه تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه به شرکت کنندگان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی اتوکام اصفهان خبرداد.
نشست آشنایی با  تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه های صندوق حمایت از صنایع الکترونیک(صحا)
در چهارمین روز از نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز(رینوتکس)، نشست آشنایی با تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه های صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می‌شود.
حضور صندوق حمایت از صنایع الکترونیک در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق حضور یافت.
​رییس انجمن میکروالکترونیک مطرح کرد: ظرفیت بالای صنعت میکروالکترونیک در افزایش GDP کشورها
رییس انجمن میکروالکترونیک با بیان این‌که شرکت سامسونگ در سال گذشته 61 میلیارد دلار در حوزه میکروالکترونیک فروش داشته است، گفت: اگر ما بخواهیم در این حوزه وارد شویم، باید اقدامات بزرگی را اجرایی کنیم.
دکتر حدیدی تاکید کرد: ضرورت سرمایه گذاری در صنعت میکروالکترونیک در کشور
عضو هیات علمی دانشگاه ارومیه تاکید کرد: باید علاوه بر سرمایه‌گذاری در صنعت میکروالکترونیک ، اقدام به ارتقای استانداردهای آموزشی و پژوهشی کنیم.
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:  میکروالکترونیک، حلقه استراتژیک صنایع الکترونیک و ICT است
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، میکروالکترونیک را، حلقه استراتژیک صنایع الکترونیک و ICT عنوان کرد.
دکتر وحدت در اجلاس هم‌اندیشی صنعت میکروالکترونیک مطرح کرد:  پتانسیل بالای نیروی انسانی ایران در صنعت میکروالکترونیک
رئیس هئیت مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) عدم دارابودن آلاینده‌های زیست محیطی و اشتغالزایی بالا را از جمله مزایای حوزه میکروالکترونیک نام برد و گفت: علی‌رغم دارابودن نیروی انسانی بالا و قرار داشتن رشته مهندسی برق در ردیف پنج رشته اول پرتعداد در کشور ولی هنوز نتوانسته‌ایم از دستاوردهای این حوزه بهره‌برداری کنیم.
صفحه ۱ از ۴۲ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰