دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸

اخبار صندوق

راهکارهای سیاستی برای تحقق رونق تولید
مهدی فرنیان«عضو هیأت مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا)» در یادداشتی به بررسی نحوه تحقق رونق تولید پرداخت و نقش دولت، مجلس و قوه قضاییه را در این راستا مورد بررسی قرار داد.
حضور صحا در بیست و هفتمین کنفرانس مهندسی برق ایران
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در بیست و هفتمین کنفرانس مهندسی برق ایران حضور یافت.
«صحا» زمینه اشتغال 46 هزار نفر را در صنعت الکترونیک فراهم کرده است.
سرپرست صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت فعالیت های این صندوق در اعطای تسهیلات و صدور ضمانتنامه برای شرکت‌های فعال صنایع الکترونیک زمینه اشتغال بیش از 46 هزار نفر را در سال گذشته فراهم کرد.
صدور 300میلیارد ریال ضمانت نامه در یک ماهه اول سال98
سرپرست صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه ضمانت نامه های صادر شده در سال گذشته بستر انعقاد قرارداد بخش خصوصی و تعاونی مجموعا به مبلغ ۷۰۰۰ میلیارد ریال را فراهم آورد ، افزود: تنها در یک ماهه اول امسال توانسته ایم ۳۰۰ میلیارد ریال ضمانت نامه صادر کنیم و زمینه های لازم را برای انعقاد قرارداد بخش خصوصی و تعاونی در سقف ۳۰۰۰ میلیارد ریال مهیا کنیم.
فراخوان پذیرش طرح‌های حوزه صنعت الکترونیک در صندوق حمایت از صنایع الکترونیک
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) با هدف حمایت از شرکت‌های خصوصی، از طرح‌های حوزه الکترونیک را با اعطای تسهیلات مالی و صدور ضمانت‌نامه حمایت می‌کند.
با تصویب هیئت وزیران،  صحا به صندوق حمایت ازتحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته تبدیل شد
اساسنامه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته در جلسه روز چهارشنبه سی‌ام آبان ماه به ریاست دکتر روحانی رئیس جمهوری، به تصویب رسید.
آمادگی صحا جهت ارائه تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه به شرکت کنندگان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی اتوکام اصفهان
صندق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از آمادگی صحا جهت ارائه تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه به شرکت کنندگان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی اتوکام اصفهان خبرداد.
نشست آشنایی با  تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه های صندوق حمایت از صنایع الکترونیک(صحا)
در چهارمین روز از نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز(رینوتکس)، نشست آشنایی با تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه های صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می‌شود.
حضور صندوق حمایت از صنایع الکترونیک در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق حضور یافت.
صفحه ۱ از ۴۳ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰