دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷

اخبار

صندوق حمایت از صنایع الکترونیک برگزار می‌کند: نشست معرفی ضمانت‌نامه‌های صحا در دومین روز نمایشگاه از نمایشگاه تله‌کام 2018

صندوق حمایت از صنایع الکترونیک برگزار می‌کند:  نشست معرفی ضمانت‌نامه‌های صحا در دومین روز نمایشگاه از نمایشگاه تله‌کام 2018
نشست معرفی خدمات صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در دومین روز از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(تله‌کام 2018) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صحا،  نوزدهمین  نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(تله‌کام 2018) به عنوان بزرگ‌ترین گردهمایی فعالان و کارشناسان صنعت مخابرات کشور امسال یازدهم تا چهاردهمین مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

نشست جانبی معرفی خدمات صحا و آشنایی با چگونگی اعطای تسهیلات و صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های خصوصی و تعاونی روز پنج‌شنبه دوازدهم مهرماه در تالار  اصفهان نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور مدیران صحا برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای بازدید از غرفه‌ صحا در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(تله‌کام 2018) ، می‌توانند 11 تا 14 مرداد به سالن 10-11 مراجعه کنند و کارشناسان صندوق آمادگی پاسخگویی به سوالات متقاضیان در خصوص تسهیلات و ضمانت‌نامه های صحا هستند.

 

۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵
تعداد بازدید : ۹۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید