جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶

اخبار مرتبط

تکیه بر ظرفیت‌های داخلی و رونق تولید از مهمترین مولفه های اقتصاد مقاومتی است. بر این اساس با تدابیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، امسال بیش از 300 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای رونق و فعالسازی واحدهای تولیدی اختصاص می‌یابد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: موافقتنامه امضا شده ریلی با شرکت آلستوم فرانسه برای مشارکت سرمایه گذاری، انتقال فناوری، تولید و صادرات و استفاده حداکثری از توانمندی داخلی است.
به گفته مدیر کل صنایع برق و الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت 50 درصد بازار ده میلیارد دلاری صنعت برق و الکترونیک کشور از طریق منابع داخلی تأمین می شود. وی ازداخلی سازی بیش از 78 درصد پست های هوایی در سال گذشته در کشور خبر داد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت برندسازی با توجه به نیاز روز بازارهای جهانی گفت: شرکت ها می توانند محصولات تولیدی خود را تحت یک برند به صورت مشترک صادر کنند.
شرکت سیم و کابل یزد توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت مورد افتتاح قرار گرفت.
سامانه‌ای بومی برای آموزش در فضای مجازی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر طراحی شد.
رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن بیستمین سالروز روز ملی صنعت و معدن را در سایه دستاوردهای دولت تدبیر و امید دارای جلوه ای خاص توصیف کرد.
دومین دوره جشنواره وب و کسب و کار بنگاههای صنعتی ،معدنی و تجاری را به همت دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت بو مشارکت مراجع و نهادهای کلیدی و سیاستگذار مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و فضای کسب و کار برگزار می‌شود.
همایش نماد اعتماد الکترونیکی دیروز با هدف معرفی مجوز نماد، افزایش آگاهی و اعتماد آحاد مردم به خریدهای اینترنتی امن و همچنین، ارتقای آگاهی صاحبان کسب و کارهای اینترنتی برگزار شد.
معاون وزیر صنعت ،‌معدن اعلام کرد : طرح رونق تولید برای سال جاری از دو روز قبل کلید خورد.
صفحه ۱ از ۸ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ بعدی »