دوشنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۵
English
 
به صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک خوش آمدید./ ثبت نام کنید / ورود

اخبار مرتبط

پرداخت بیش از 14 هزار میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به 20 هزار واحد صنعتی
اقدامات وزارت صنعت ، معدن و تجارت در حوزه اقتصاد مقاومتی تشریح شد
وزیر صنعت ، معدن و تجارت و معاونین وی گزارش عملکرد وزارت متبوع خود را در زمینه پروژه های اقتصاد مقاومتی به دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور و رییس ستاد اقتصاد مقاومتی ارائه دادند.
رشد 4 برابری سرمایه گذاری خارجی پس از برجام
54 طرح صنعتی، معدنی با سرمایه گذاری خارجی پس از برجام به ارزش 5 میلیارد و 33 میلیون دلار و اشتغال زایی 9 هزار و 776 نفری در هیأت سرمایه گذاری خارجی تصویب شد، که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل4 برابر شده است.
سهم 42 درصدی اشتغال از 88 هزار بنگاه کوچک تولیدی کشور
رییس سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: 88 هزار بنگاه تولیدی کوچک مقیاس که دارای پروانه ی بهره برداری می باشند 42 درصد اشتغال و 17 درصد ارزش تولیدات صنعتی کشور را به خود اختصاص داده اند.
سرمایه‌گـذاری 20 میلیـارد دلاری بخـش خصوصـی در دولـت تدبیـر و امیـد
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: 17هزار طرح صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری 59 هزار میلیارد تومان معادل 20 میلیارد دلار و اشتغال 266 هزار نفر از شهریور 92 تا پایان آبان ماه امسال، مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.
12 طرح از 36 طرح اقتصاد مقاومتی تاکنون به بهره برداری رسیده است
از میان 36 طرح صنعتی و معدنی تعیین و ابلاغ شده از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشورتا کنون 12 طرح آن به ثمر رسیده است و با تلاش مضاعف صاحبان طرح ها مابقی آنها یعنی 24 طرح دیگر نیزبر اساس برنامه ریزی تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.
ثبت نام در جشنواره وب و کسب و کار تا 20 تیر ماه ادامه دارد
چهارمین جلسه شورای سیاستگذاری "جشنواره وب و کسب و کار بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری"، به منظور ارائه گزارشی از روند فرایندهای اجرایی و عملیاتی صورت گرفته و تصمیم گیری در خصوص فعالیت های در دست اقدام و آتی جشنواره در محل معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت تشکیل شد.
اولین جشنواره وب و کسب و کار در بنگاههای صنعتی،‌معدنی و تجاری برگزار می شود
دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت معدن و تجارت بر اساس وظائف و ماموریتهای محوله خود و در جهت توسعه کاربرد فناوری اطلاعات در بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری ،‌ اولین جشنواره وب و کسب و کار را برگزار می کند.
رتبه 94 ایران در شاخص «اقتصاد دانش‌ بنیان» 160 کشور جهان
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنون و علوم دریایی خرمشهر با بیان این‌ که بر اساس آمار تولید علم در رتبه اول منطقه قرار داریم و دانشگاه‌های استان نیز سهم قابل‌ توجهی در کسب این رتبه دارند، گفت: برخی دانشگاه‌های استان از نظر سرانه تولید علم در سال 93 در میان 10 دانشگاه برتر کشور قرار گرفته‌اند.
مهندس نعمت زاده :پروژه های ملی مصوب در کارگروه اقصاد دانش بنیان اجرا می شود
مهندس نعمت زاده :پروژه های ملی مصوب در کارگروه اقصاد دانش بنیان اجرا می شود
وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت: پروژه های ملی مصوب در کارگروه اقصاد دانش بنیان را برای اجرایی شدن پیگیری می کنیم. پروژه های ملی مصوب در کارگروه اقصاد دانش بنیان اجرا می شود
تعداد نمایش:
صفحه ۱ از ۵ ۲ ۳ ۴ ۵ بعدی »

دولت و ملت

کلیه حقوق این وب‌ گاه متعلق به صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک می‌باشد.