یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶

اخبار صندوق

تولید دوربین‌های مداربسته و دستگاه‌های ردیاب مبتنی بر GPS با حمایت صحا
انواع دوربین‌های مداربسته و دستگاه‌های ردیاب مبتنی بر GPS با حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا)، توسط یک شرکت ایرانی تولید می‌شود.
رئیس اداره ارزیابی طرح‌های صحا در همایش الکترونیک خودرو: حمایت صحا از طرح‌های حوزه الکترونیک خودرو
مهندس جان احمدی؛ رئیس اداره ارزیابی طرح‌های صحا، از حمایت‌های صحا از طرح‌های حوزه الکترونیک خودرو به‌منظور ارتقای این بخش در کشور خبر داد.
حضور صحا در دوازدهمین  نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو حضور یافت.
مدیر عامل صندوق حمات از صنایع الکترونیک از عوامل موفقیت استارتاپ ها می گوید
دکتر وحدت، مدیر عامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک عوامل موفقیت استارتاپ ها را تشریح کرد.
با کمک تسهیلات صحا صورت گرفت: تولید منابع تغذیه DC سوئیچینگ مخابراتی برای همراه اول
یک شرکت دانش بنیان با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) منابع تغذیه DC سوئیچینگ مخابراتی شرکت‌های همراه اول را تامین کرد.
ارائه تسهیلات مالی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک به شرکت کنندگان در دوازدهمین نمایشگاه قطعات خودرو
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) با هدف حمایت از تولیدکنندگان داخلی و ارائه‌کنندگان خدمات بومی شده توسط شرکت‌های داخلی از تعدادی از متقاضیان حضور دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو حمایت می‌کند.
شریعتمداری در جلسه مشترک با ستاری:  ۲۰ درصد از شرکت‌های دانش بنیان تایید شده، صنعتی هستند
وزیر صنعت، معدن و تجارت ۲۰ درصد از شرکت‌های دانش بنیان تایید شده را صنعتی دانست و گفت: راه اندازی فناوری‌های نوین و نوین سازی فعالیت‌های موجود باید به صورت همزمان در دستور کار قرار بگیرد و در استفاده از این گونه فعالیت‌ها موضوع مهم اشتغال نیز فراموش نشود.
بازدید رئیس اداره ارزیابی طرح ها وکارشناسان صحا از هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق
رئیس اداره ارزیابی طرح ها وکارشناسان صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا)از هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق بازدید کردند.
دکتر وحدت در بازدید از نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۱۷ خبرداد:  تخفیف سود صادراتی تا سقف ۵ درصد برای صادرکنندگان محصولات صنایع الکترونیک
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از اعمال تخفیف سود صادراتی تا سقف ۵ درصد برای صادرکنندگان محصولات صنایع الکترونیک خبرداد.
تولید نسخه‌های جدید دستگاه ثبت نوار مغز، عصب و عضله با کمک تسهیلات صحا
یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی با حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) اقدام به گسترش تولید دستگاه‌هایی برای ثبت فعالیت‌های الکتریکی مغز و همچنین فعالیت‌های الکتریکی عصب و عضله کرده است.
صفحه ۱ از ۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »