چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

اخبار صندوق

وحدت در مجمع عمومی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک تاکید کرد:  حفظ و ایجاد اشتغال هزار و 336 نفری تسهیلات هزار میلیارد ریالی صحا در سال گذشته
مجمع عمومی عادی سالیانه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) با حضور معاون توسعه مدیریت منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.
رئیس اداره ارزیابی صحا خبرداد:  ارائه تسهیلات مالی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک به شرکت‌کنندگان در تله‌کام ۲۰۱8
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) با هدف حمایت از تولیدکنندگان داخلی و ارائه کنندگان خدمات بومی شده توسط شرکت‌های داخلی از تعدادی از متقاضیان حضور در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی(تله کام ۲۰۱۷)، حمایت می‌کند.
​با حمایت صحا محقق شد؛ ارتقای سیستم تشخیص تمایل حرکتی انسان ربات پوشیدنی شریف
دانش‌آموخته کارشناسی‌ارشد بیومکانیک دانشگاه صنعتی شریف از طراحی و تولید یک سیستم تشخیص تمایل حرکتی انسان از روی سیگنال‌های عضلانی به منظور بهینه‌سازی ربات پوشیدنی کمک‌کننده شریف اگزو، با حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) خبر داد.
تولید انواع پایانه‌های راه دور( RTU) صنایع آب  با حمایت صندوق حمایت از صنایع الکترونیک
توسعه محصول پایانه راه دور مدل RTU (AMS-R4000) و ماژول‌های جانبی آن با حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در یک شرکت ایرانی صورت گرفت.
یادداشت مدیرعامل صحا در روزنامه دنیای اقتصاد/ لزوم توسعه صندوق‌های تامین مالی نوآوری
از زمانی که مطالعات اقتصادی «سولو» (Solow) فناوری را به‌عنوان منبعی از رشد اقتصادی نشان داد و بر این اساس بیش از ۸۷درصد از ارزش‌افزوده‌ یکی از کشورهای توسعه یافته در بازه‌ زمانی ۱۹۰۹ تا ۱۹۴۹ را به عامل تحولات فناوری مرتبط دانست، اهمیت علم و فناوری و تحولات آن مرکز توجه اقتصاددانان قرار گرفت.
همزمان با هفته دولت، اعضای هئیت مدیره صحا از شرکت‌های صنایع الکترونیک استان آذربایجان غربی بازدید کرد
همزمان با هفته دولت، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از شرکت‌های صنایع الکترونیک مستقر در پارک علم و فناوری و شهرک فناوری الکترونیک استان آذربایجان غربی بازدید کردند.
​دکتر وحدت در نشست با معاون استانداری آذربایجان غربی خبرداد: برگزاری اجلاس هم اندیشی میکروالکترونیک در ارومیه
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در جریان سفر به شهر ارومیه در نشست با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی از برگزاری اجلاس هم اندیشی میکروالکترونیک در شهر ارومیه خبرداد.
گام نوین محققان ایرانی با حمایت صحا برداشته شد؛ ساخت سیستم اعلام قیمت فروشگاهی فرمان‌پذیر از راه دور
یک گروه از پژوهشگران ایرانی با پشتیبانی تسهیلاتی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) موفق به طراحی و ساخت سیستم اعلام قیمت فروشگاهی فرمان پذیر از راه دور شدند که هدف اصلی این طرح، ساخت اتیکت الکترونیک ارزاق برای فروشگاه‌ها جهت دستیابی به مدیریت یکپارچه قیمت اجناس فروشگاهی و حذف کاغذ است.
با تلاش محققان ایرانی تحقق می‌یابد؛  بومی‌سازی تکنولوژی تولید ترانسدیوسرهای فشار با حمایت صحا
فناوران یکی از شرکت‌های دانش‌محور ایرانی با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در حال بومی‌سازی تکنولوژی تولید ترانسدیوسرهای فشار (سنسورهای فشار) هستند؛ این تجهیز می‌تواند، فشار، اختلاف سطح و شدت جریان را به خوبی اندازه‌گیری کند.
با حمایت صندوق حمایت از صنایع الکترونیک انجام شد: ساخت سیستم کنترل کوره ذوب القایی تحت خلأ در همکاری صنعت و دانشگاه
مدیرعامل یک شرکت ایرانی از تولید سیستم کنترل کوره ذوب القایی تحت خلأ توسط این شرکت و با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) خبر داد.
صفحه ۱ از ۴۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »