چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

اخبار صندوق

به همت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک؛  اجلاس هم‌اندیشی صنعت میکروالکترونیک کشور برگزار می‌شود
به همت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک؛ اجلاس هم‌اندیشی صنعت میکروالکترونیک کشور برگزار می‌شود.
در دیدار با مسئولان موسسه نوآوری اتریش مطرح شد:  تشکیل کارگروه مشترک همکاری بین صندوق حمایت از صنایع الکترونیک و موسسه AIT اتریش
دو تن از مسئولان و پژوهشگران موسسه نوآوری اتریش (AIT) با حضور در صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره صحا دیدار کردند.
بومی‌سازی ابزار دقیق توربین‌های صنایع نفت و گاز کشور با کمک تسهیلات صحا
یک شرکت ایرانی با کمک تسهیلات صندوق حمایت از تحقیقات و توسه صنایع الکترونیک(صحا) اقدام به اجرای قرارداد طراحی و ساخت بردهای الکترونیکی و قطعات یدکی ابزار دقیق توربین رستون کرد.
با حضور پژوهشگران موسسه نوآوری اتریش،  نشست تخصصی "همگرایی روندهای جهانی صنعت الکترونیک و صنعت حمل‌ونقل " برگزار شد
نشست تخصصی "همگرایی روندهای جهانی صنعت الکترونیک و صنعت حمل‌ونقل" به همت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک و با همکاری موسسه نوآوری اتریش(AIT) برگزار شد.
عضو موظف هیئت مدیره صحا منصوب شد
طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، شهیاد آبنار به عنوان عضو موظف هیئت مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) منصوب شد.
به همت صندوق حمایت از صنایع الکترونیک،  نشست تخصصی "همگرایی روندهای جهانی صنعت الکترونیک و صنعت حمل‌ونقل " برگزار می‌شود
نشست تخصصی "همگرایی روندهای جهانی صنعت الکترونیک و صنعت حمل‌ونقل" به همت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک و با همکاری موسسه نوآوری اتریش(AIT) برگزار می‌شود.
ارائه خدمات کارشناسی صحا در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
کارشناسان صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) با حضور در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خدمات صحا را تشریح کردند.
با حمایت صندوق حمایت از صنایع الکترونیک میسر شد؛  بهبود عملکرد سازمان‌های پروژه‌محور با تولید نرم‌افزار مدیریت سبد پروژه‌ها
سیستم جامع مدیریت سبد پروژه‌ها با حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در یک شرکت داخلی طراحی و پیاده‌سازی شد.
حضور صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش(کیتکس)
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات کیش(کیتکس) حضور یافت.
با حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک صورت گرفت:  اجرای سامانه کنترل نظارتی و گردآوری اطلاعات (SCADA) خطوط لول گاز کرمان و یزد
یک شرکت دانش‌بنیان ایرانی با کمک تسهیلات صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) اقدام به اجرای بخشی از قرارداد سیستم مخابرات و سامانه کنترل نظارتی و گردآوری اطلاعات (SCADA) خطوط لوله و مخابرات صنعت نفت و گاز کشور کرد.
صفحه ۱ از ۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »