جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶

اخبار صندوق

با حمایت صندوق حمایت از صنایع الکترونیک محقق شد:  افزایش صادرات کابل‌های مخابراتی به کشورهای آسیای میانه
کابل‌های مخابراتی ساخت شرکت ایرانی با پشتیبانی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک موفق به افزایش صادارت به کشورهای آسیا میانه شده است.
حضور صندوق حمایت از صنایع الکترونیک در نمایشگاه الکامپ 2017
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک(الکامپ 2017) حضور یافت.
با پشتیبانی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک صورت گرفت:  تولید نیمه صنعتی رله دایرکشنال عددی توسط محققان پژوهشگاه نیرو
رله دایرکشنال عددی توسط یک شرکت مستقر در مرکز رشد پژوهشگاه نیرو و با حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) طراحی و به تولید نیمه صنعتی رسید.
تولید کانکتورهای الکتریکی در شرکت دانش‌بنیان ایرانی با کمک صحا
مهندسان شرکت دانش‌بنیان کارن موفق شدند با حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) کانکتورهای الکتریکی را طراحی و تولید کنند تا به این ترتیب گام بلندی برای جلوگیری از واردات این محصول و خروج ارز از کشور بردارند.
یادداشت/آسیب‌شناسی ورود به شبکه تولید جهانی
یادداشت دکتر وحدت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا)، روز یک شنبه 25 تیرماه 1396 در روزنامه گسترش صمت به چاپ رسید.
تولید دستگاه اکسیژن‌سنج خون بیمارستانی با حمایت صحا
مدیر فنی شرکت بنیان مرصوص دامون از ساخت نمونه آزمایشگاهی دستگاه پالس اکسی‌متر بیمارستانی توسط این شرکت و با حمایت صندوق صحا خبر داد.
مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع الکترونیک خبرداد:  تدوین اساسنامه صندوق حمایت از صنایع پیشرفته
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از تدوین اساسنامه صندوق حمایت از صنایع پیشرفته بر اساس احکام دائمی برنامه ششم توسعه کشور خبرداد.
مدیرعامل صحا خبر داد: افتتاح نمایشگاه دائمی محصولات صنایع الکترونیک و فناوری اطلاعات با حضور وزیر صنعت
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از افتتاح نمایشگاه دائمی محصولات صنایع الکترونیک و فناوری اطلاعات کشور در تاریخ هشتم مردادماه سال جاری با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت خبرداد.
ارائه تسهیلات ارزان قیمت صحا به شرکت‌های متقاضی  حضور در پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در نمایشگاه جیتکس 2017
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از شرکت‌های حوزه صنایع الکترونیک جهت حضور در پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در نمایشگاه جیتکس(GITEX) 2017 حمایت می‌کند.
بازدید کارشناسان صحا از ششمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و تجهیزات وابسته
کارشناسان صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از ششمین نمایشگاه بین المللی آسانسور و تجهیزات وابسته بازدید کردند.
صفحه ۱ از ۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »