پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 

تخفیف سود  ویژه حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه های معتبر

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) با هدف تشویق شرکت‌های فعال حوزه صنایع الکترونیک به حضور در بازارهای بین‌المللی و رویدادهای نمایشگاهی به منظور صادرات محصولات، تا ۳ درصد تخفیف در بازپرداخت تسهیلات مالی اعطا می‌کند.

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع‌الکترونیک به منظور تشویق و ترغیب صادرات صنایع الکترونیک، مقررکرده است که به مشتریان طرف قرارداد صندوق که دارای تسهیلات جاری هستند، چنانچه تا زمان تسویه قرارداد در نمایشگاه‌های معتبر خارجی شرکت کنند به ازای هر بار شرکت حداکثر یک درصد و در مجموع حداکثر تا سقف ۳ درصد در کارمزد تسهیلات اعطایی تخفیف داده شود.

همچنین صحا در راستای اعمال مقررات تشویقی با هدف رونق صادرات کالاهای ایرانی، به شرکت هایی که از صحا تسهیلات دریافت کرده‌اند و موفق به صادرات بخشی از محصولات خود شده‌اند، تخفیف تا 5 درصد در سود تسهیلات اعطا ‌می‌کند.

علاوه بر آن، صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) به صورت جداگانه برای پوشش هزینه‌های شرکت‌های حوزه صنایع الکترونیک برای اخذ تاییدیه‌های فنی بین‌المللی و پوشش دادن هزینه‌های مربوط به شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی، تسهیلات ارزان قیمت اعطا می‌کند.  

 دریافت تسهیلات جدید صحا:

 متقاضیان محترم صندوق می توانند از طریق دریافت پرسشنامه های زیر و نیز استفاده از راهنمایی های بخش دریافت تسهیلات مالی، از تسهیلات جدید صندوق بهره مند گردند.


طرح های کوچک و شرکتهای نوپاطرح های کوچک و شرکتهای نوپا         

شرکت در نمایشگاهشرکت در نمایشگاه
تحقیقات کاربردیتحقیقات کاربردی
تجهیز آزمایشگاه تخصصی و مرجعتجهیز آزمایشگاه تخصصی و مرجع
آموزش تخصصی کوتاه مدتآموزش تخصصی کوتاه مدت
اخذ تاییدیه های داخلی و بین المللیاخذ تاییدیه های داخلی و بین المللی

  ..........................................................................................

 

اعتبار ضمانت نامه های صادره صندوق:

ضمانت نامه های صادره از سوی صندوق، همانند ضمانت نامه های بانکی معتبر بوده و قابل ارائه به کلیه سازمانها می باشد. مستندات قانونی این امر در بخش قوانین برون سازمانی سایت صندوق قابل مشاهده می باشد.

..........................................................................................

 تخفیف سود صادراتی:

پس از عقد قرارداد صندوق با متقاضی و در طول مدت قرارداد تا زمان تسویه، در صورتیکه متقاضی اقدام به صادرات محصول مورد حمایت نماید، می‌تواند با ارائه مستندات معتبر صادراتی و تایید صندوق، از تخفیف سود صادراتی بهره‌مند گردد

..........................................................................................

دیدارهای مردمی با مدیرعامل صحا:

نظر به افزایش رضایتمندی متقاضیان صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا)، زمان دیدار حضوری مراجعه کنندگان صندوق با مدیرعامل صحا روزهای دوشنبه از ساعت 16 الی 18 تعیین گردید. لذا مراجعه کنندگان محترم می توانند جهت انجام هماهنگی های لازم با شماره تلفن 88748060 واحد مدیریت  تماس حاصل نمایند.

..........................................................................................